Дерматологія в Дніпрі – це розділ медицини, який займається питаннями профілактики, діагностики та лікування:

 • алергічних захворювань шкіри,
 • хронічних захворювань шкіри,
 • заразних шкірних хвороб
 • гнійничкових захворювань.

Венерологія же відповідає за діагностику, лікування і профілактику венеричних хвороб.

Шкірні та венеричні хвороби дуже різноманітні за своїми клінічними проявами і зустрічаються досить часто. Шкірні зміни часто бувають тільки зовнішнім відображенням захворювань ендокринної системи, нервової системи, внутрішніх органів, а також порушень адаптаційних механізмів всього організму.

З одного боку, наша шкіра знаходиться під постійним впливом зовнішнього середовища, але, в той же час, складаючи єдине ціле з організмом людини, нерідко піддається впливу патологічних змін, які виникають при захворюваннях організму або його окремих систем і органів.

Хвороби шкіри це не тільки фізичні, але і естетичні незручності. Будь-яке лікування захворювань в цій області має на увазі лікування і контроль наслідків. До речі, безліч захворювань шкіри супроводжують життя людини весь час, без особливих проявів і симптомів.

Дерматолог в Дніпрі – професійна допомога в медичному центрі А-МЕДИК

Для якісного лікування потрібно виявити не непрямі наслідки захворювання, наприклад – висип, прищі, ранки, почервоніння, а його безпосередні причини. І це вимагає якісної діагностики та досвіду лікаря-дерматовенеролога.

Прийом дерматолога (дерматовенеролога) включає:

 • візуальний огляд шкірних покривів та, при необхідності, статевих органів;
 • збір анамнезу, скарг пацієнта.

Для підтвердження того чи іншого захворювання лікар дерматолог може призначити додаткові дослідження, наприклад лабораторні (біохімічні аналізи крові, мікроскопічні дослідження, дослідження на інфекції, гістологію новоутворень).

Прийом веде Барсукова Лариса Ізотівна, лікар вищої категорії, досвід роботи більше 20 років.

Наш лікар не тільки допоможе вам вирішити проблеми зі шкірою, але і підкаже, як уникнути їх повторного появи в майбутньому.

Видалення родимок і паппілом

Родимки і папіломи рідко несуть небезпеку для здоров’я, проте при їх великих розмірах або великій кількості очевидний естетичний дефект, тому нерідко пацієнти звертаються за видаленням таких утворень в медичний центр А-МЕДИК.

Але все-таки, деяка небезпека існує. Тому видаляються родимки, які:

 • піддаються травмування,
 • змінюють свою структуру,
 • викликають свербіння і біль,
 • мають нерівномірне забарвлення,
 • запалені,
 • з додатковими вузликами,
 • з чорними точками на поверхні.

А також особлива увага приділяється родимок в волосистої частини голови, на повіках та підошвах стоп. Це тому, що вони можуть травмуватися, піддаватися інтенсивному впливу (механічному, ультрафіолетового та ін.).

Видалення проводиться радіохвильовим методом (за допомогою апарату «Суртрон»). Процедура полягає у впливі високочастотних хвиль, які утворюють теплову енергію і буквально випарюють з м’яких тканин жідкость. Ця методика по праву вважається однією з найбезпечніших, так як скорочує ризик інфікування і розвитку ускладнень. Також не залишає рубців, не викликає кровотеч, дозволяє за один сеанс видалити декілька новоутворень.

Вибирайте зручний час і приходьте на обстеження. Записатися на прийом до дерматолога в Дніпрі можна через форму записи на сайті. Також в розділі Ціни вказана вартість прийому дерматолога, а також вартість інших послуг клініки.

Якщо ви не знаєте, як записатися на прийом до дерматолога через інтернет, то ви можете зателефонувати, і наші співробітники проконсультують вас по всіх виниклих питань.

Ми цінуємо вашу довіру до нас, працюємо в комфортній, доброзичливій атмосфері.
Головне для нас – це якість обстежень, допомога людині.
5/5 - (1 vote)