Аналізи в медичному центрі А-МЕДИК

це сучасна діагностична лабораторія, оснащена новою лабораторною технікою. Вона розташовується в ізольованому блоці, і організована з урахуванням всіх санітарних норм. В лабораторії працюють висококваліфіковані фахівці, які пройшли підготовку за клініко-лабораторними методами дослідження. У медичному центрі А-МЕДИК ви можете ви здати всі необхідні аналізи за направленням лікарів або власною ініціативою в разі, якщо знаєте, що хочете перевірити.

Ми працюємо з понеділка по суботу. Забір біологічного матеріалу проводиться з 8-00 до 12-30. Більшість аналізів (клінічні та біохімічні) готові в день звернення – можете отримати відповіді після 14 годин. Крім того, можливо термінове проведення лабораторних досліджень (за 1.5-2 години).

Також результати лабораторних досліджень ми можемо вислати на електронну пошту і в месенджери.

У процедурному кабінеті досвідчені медичні сестри проведуть забір матеріалу, необхідного для досліджень, в тому числі і у маленьких дітей. Безумовно, процедура забору крові неприємна, тому застосовуються спеціальні вакуумні системи, завдяки яким ця процедура стає не такою болючою. Забір крові можна провести з пальця, якщо це можливо для даного аналізу.

Аналіз крові на коронавірус

Антитіла, або імуноглобуліни – специфічні білки, які виробляє імунна система у відповідь на потрапляння будь-якого інфекційного агента, в тому числі CoV-2 в організм людини, навіть якщо не було яскравих ознак хвороби. Антитіла розпізнають коронавірус, знешкоджують і зберігають інформацію про інфекції на випадок нової зустрічі з інфекцією. На першому тижні захворювання починають синтезуватися імуноглобуліни М (IgM). Вони першими зустрічаються з інфекцією, тому вважаються маркерами гострої первинної інфекції.

При стандартному інфекційному захворюванні (в тому числі і при коронавирусній інфекції) зазвичай антитіла IgM через місяць зникають, замінюючись на більш специфічні антитіла IgG. Однак вчені з’ясували, що при коронавірусі IgM можуть зберігатися тривалий час (до 1,5-3 місяців від появи симптомів, коли вже сам вірус давно не виявляється).

Імуноглобуліни А (IgA) також виробляються в гострий період інфекції. Їх основна мета – захистити слизові оболонки від коронавируса. IgA більш вибагливі (специфічні), виробляються строго на коронавірус. Їх рівень знижується після одужання, приблизно до 1,5- 2 місяців після інфікування.

Імуноглобуліни G (IgG) синтезуються останніми, через 5-6 тижнів з моменту потрапляння вірусу в організм, і зберігають інформацію про коронавіруси. Наприклад, при звичайних захворюваннях, IgG є архівом пам’яті перенесених інфекцій, або довічно, або на кілька років. Аналіз крові на коронавірус здають натщесерце, можна пити просту воду. Перед здачею аналізу необхідно заповнити анкету, також необхідно мати документ, що посвідчує особу

Термінові аналізи

Cito – термінове виконання ряду аналізів за 2-3 години. Якщо лікар рекомендував провести дослідження настільки швидко, наскільки це можливо, то звертайтеся до нас. Адже іноді час дуже важливий для постановки діагнозу і призначення схеми лікування.

У медичному центрі А-МЕДИК в режимі Cito виконуються аналізи з панелі:

 • клінічних (наприклад, загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, ……)
 • біохімічних (наприклад, печінковий комплекс, коагулограма, цукор крові і сечі, амілаза, ….)

Технологічний процес виконання аналізів Cito здійснюється в звичайному режимі. Тільки біоматеріал відразу береться в роботу.

Медичний центр залишає за собою право збільшити час видачі результатів при виникненні форс-мажорних обставин. Наприклад таких, як відключення електроенергії або якщо результати зажадають підтвердження або повторної постановки аналізу.

Як підготуватися до здачі аналізів?
До дослідження крові:
 • не їсти – не менше 6 (на голодний шлунок) або 8-12 годин (натще);
 • за 12 годин до здачі виключити прийом алкоголю і активні фізичні навантаження;
 • за 2 години не курити;
 • призупинити прийом ліків за добу, але якщо їх прийом необхідний, попередьте про це співробітників медичного центру;
 • уникайте стресових ситуацій і емоційного збудження, тому що це викликає гормональні та біохімічні перебудови в організмі. Перед процедурою необхідно відпочити 10-15 хвилин, заспокоїтися;
 • при здачі аналізів на гормони жінкам необхідно враховувати дні циклу, тому проконсультуйтеся з лікарем.
До аналізу сечі:
 • за день до здачі виключити прийом алкоголю, гострої та солоної їжі, а також продуктів, що змінюють колір сечі (наприклад, буряка)
 • перед збором сечі проведіть ретельний туалет зовнішніх статевих органів;
 • жінкам не рекомендується здавати цей аналіз під час менструації.

Якщо у Вас є питання, уточнення з лабораторної діагностики, будь ласка, звертайтеся за телефонами клініки або пишіть нам через форму на сайті або Viber.