Медичний центр А-МЕДИК

це багатопрофільний медичний центр, розташований на лівому березі міста Дніпро. Ми надаємо послуги з проведення лабораторних досліджень, профілактики, діагностики та лікування багатьох захворювань. У нас ви можете обстежитися за допомогою сучасного діагностичного обладнання, а також отримати необхідні призначення від досвідчених фахівців. Які, безумовно, призначать адекватне лікування і спостерігатимуть до одужання або стійкої клінічної ремісії.

Лікарі медичного центру «А-МЕДИК»

– це кваліфіковані фахівці в області

 • терапії
 • гастроентерології
 • ендокринології
 • отоларингології
 • хірургії
 • дієтології
 • неврології
 • акушерстві та гінекології
 • урології
 • дерматовенерології та інших областях медицини

Також в центрі ведуть прийом дитячі лікарі за всіма основними медичними напрямками. Оформляються довідки в дитячі сади, школи, оздоровчі табори, басейн.

Аналізи, що здаються в «А-Медика» – це гарантія якісних та інформативних лабораторних досліджень. А також сучасна методика забору крові з використанням одноразових імпортних систем.

Про історію 

Медичний центр «А-МЕДИК» на ринку медичних послуг вже більше 20 років. Все починалося на першому поверсі Консультативної поліклініки Інституту гастроентерології НАМН України. Напевно, нас пам’ятають і поважають як медичний центр «МЕДИК», багато пацієнтів не тільки Дніпра і області, а й України в цілому. Керував центром головний лікар, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, заслужений лікар України Сиротенко Анатолій Семенович. У 2017 році був проведений ребрендинг і перейменування. Але головні принципи нашої діяльності залишилися незмінними:

 • професіоналізм
 • висока якість
 • чесність
 • зручне розташування
 • доступність населенню

Лікарі в Дніпрі – професійна допомога в медичному центрі А-МЕДИК

Якщо вас щось турбує, але ви поки не впевнені, в чому конкретно причина, записуйтеся на прийом,  терапевт огляне вас і скаже, до якого лікаря потрібно звернутися. Також лікар-терапевт може провести плановий огляд для профілактики появи або розвитку хвороб, видати довідки, наприклад, в басейн, оформити лікарняний.

У медцентрі А-МЕДИК працює жіноча консультація, де можна пройти плановий профілактичний огляд. А також вилікувати захворювання жіночої репродуктивної системи. Гінекологи з величезним досвідом роботи готові допомогти з лікуванням хвороб будь-якої складності, плануванням вагітності, а також з компенсацією гормональних вікових змін.

Один з напрямків медичного центру – ведення вагітності. Майбутні мами довіряють нам турботу про найцінніше, адже в клініці приймають висококваліфіковані акушери-гінекологи. Безумовно важливо, що в одному медцентрі ви можете здати аналізи, відвідати лікаря, зробити УЗД в комфортній, спокійній обстановці.

Коли дитина з’явилася на світ, батьки можуть укласти декларацію з педіатром. Адже медцентр А-МЕДИК з січня 2019 року бере участь у державній реформі первинної медичної допомоги. Педіатр, супроводжує здоров’я дітей з с перших днів життя до 18 років. Це ваш порадник у догляді за малюком, тому що дає відповіді на питання про грудне вигодовування, введення прикорму, нормах розвитку дитини, складе графік вакцинації. Крім того, зможе вчасно помітити можливі патології і відхилення в розвитку, щоб усунути їх. Звичайно, під час хвороби, проведе діагностику і призначить лікування.

Надійні результати обстежень це важлива складова вірного діагнозу

У нас ви можете зробити УЗД всіх органів і систем, причому кабінети обладнані декількома сучасними апаратами. Дослідження проводять досвідчені фахівці, справжні професіонали своєї справи.

Ще можна зробити нове дослідження – еластографію / еластометрію печінки, молочної та щитовидної залоз і інших органів. Для спостереження за серцем пропонуємо добове моніторування по Холтеру.

У нас також можна здати практично всі види аналізів. Лабораторія обладнана сучасним обладнанням і якісними реактивами. Забір крові можна зробити з вени або пальця (якщо це можливо для цього аналізу). У наших медсестер золоті руки, тому забір аналізів робимо як у малюків, так і у дорослих.

Бувають ситуації, коли дуже важливій час для постановки діагнозу. У такому випадку ми можемо зробити аналізи (клінічні та біохімічні) терміново – за 1-1,5 години (cito). 

Ми – багатопрофільний медичний центр, з різними напрямками і багатьма вузькими спеціалістами. З повним переліком напрямів, послуг і детальною інформацією про них ви можете ознайомитися на нашому сайтіА дізнатися вартість послуг медцентру можна в розділі Ціни.

Ми подбали про ваш комфорт. По-перше, у нас можна розрахуватися за безготівковим розрахунком, через термінал. По-друге, приміщення медцентру кондиційовано, значить вам буде комфортно навіть у спеку. Крім того, для маленьких відвідувачів є дитячий куточок з олівцями і розмальовками. А для людей з обмеженими здібностями обладнаний зручний пандус. Якщо ви захочете пити, то в холі є кулер з прохолодною водою.

Переваги медичного центру А-МЕДИК

Комплексний підхід:

За одне відвідування можливо отримати:

 • консультації фахівців,
 • більшість діагностичних (УЗД, кольпоскопія, ЕКГ, Холтер-моніторинг та ін.)
 •  та лабораторних досліджень, що дозволить відразу призначити лікування.
Сучасна, своя, швидка лабораторія:

Результати лабораторних досліджень можна отримати в день звернення після 15-00, не тільки на руки, але і по електронній пошті або в Вайбер.

Зручність:

Медичний центр «А-МЕДИК» знаходиться на червоній лінії проспекту Слобожанського в одноповерховому приміщенні, обладнаному пандусом.

Доступність:

Ми завжди на зв’язку – телефони всіх мобільних операторів чекають дзвінків. А також можливе спілкування через мессенжери Viber, WhatsApp. Під час лікування ви можете зателефонувати і адміністратор зв’яже вас з лікуючим лікарем.

Співвідношення “ціна – якість”:

Ми надаємо якісні медичні послуги за доступними, конкурентними цінами.

Високий професіоналізм:

У нас працюють досвідчені лікарі вищої та першої категорії.

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта:

Ми цінуємо і хочемо допомогти кожному. Безумовно, при зверненні пацієнтів зі складними захворюваннями, доктор приділяє на прийом часу більше, ніж відведено по стандарту. Це буває, звичайно. В результаті цього можлива затримка прийому наступного пацієнта. Але якщо знадобиться збільшити час прийому Вам, то ми також зробимо це. Просимо проявити розуміння.

Комфорт:

Ми працюємо по запису і намагаємося організувати прийом без черг.

Медичні послуги безкоштовно:

З 2019 року медичний центр підключився до медреформи, тому ви можете заключити декларацію з педіатром (для дітей) та терапевтом (для дорослих) і отримувати медичну допомогу, гарантовану державою, безкоштовно.

Ліцензія: наказ Міністерства охорони здоров’я України від 01.06.2017 № 592, ознайомитися з ліцензією можна в Ліцензійному реєстрі Міністерства охорони здоров’я України

Акредитаційний сертифікат Міністерства охорони здоров”я Українї серія МЗ №014939, дата і номер рішення про акредитацію  – 04.08.2020 №1786