Займається причинами, перебігом, прогнозом, профілактикою захворювань травного тракту у дітей та підлітків.

Медичний центр А-МЕДИК турбується про Ваше здоров`я і здоров`я Ваших малюків.

Саме в дитячому віці актуальні захворювання стравоходу, шлунка, кішківника, гепатобіліарної системи. Це тому, що дитячий організм не володіє надійним і міцним захистом, і дуже вразливий перед інфекціями та токсичними речовинами. І батьків повинні турбувати навіть найменші скарги дитини на біль у животі або розлад шлунку.

Дитячий гастоэнтеролог у Дніпрі – професійна допомога у медичному центрі А-МЕДИК

У медичному центрі А-МЕДИК Дніпро лівий берег гастроентеролог надасть професійну допомогу дітям в лікуванні органів травлення, застосовуючи сучасні методи діагностики.

Порушення в травній системі дуже часто виходять за рамки гастроентерології, перетинаючись з ознаками інших захворювань. Ми пропонуємо комплексний підхід до лікування захворювань шлунково-кишкового тракту.

Пацієнт, вперше приходячи до лікаря-гастроентеролога, отримує початкову консультацію. Лікар розпитає про біль, інші симптоми, йх початок, тривалість. При необхідності, направить на комплексне обстеження системи травлення. За результатами дослідження призначить якісне і оптимально дозоване лікування.

Також з маленькими пацієнтами в медичному центрі працює педіатр, дитячий кардіоревматолог, отоларинголог, невролог, хірург.

А ще психолог – він допоможе дитині с тривожністю, з кризою підліткового віку. Також допоможе визначитися, чи готова дитина психологічно до школи, з адаптацією першачків.

Надійні результати це важлива складова правильного діагнозу.
Обирайте зручний час і приходьте на обстеження. Записатися на прийом можна за телефоном або через форму запису.
Ми цінуємо вашу довіру до нас, працюємо в комфортній, доброзичливій атмосфері.
Головне для нас – це якість обстежень, допомога людині.
5/5 - (1 vote)