Гінекологія в Дніпрі – це галузь медицини, головним завданням якої є збереження жіночого здоров’я. Стабільний гормональний фон і систематичний контроль особистого гінеколога – запорука успіху і впевненості в собі. Тільки при постійному спостереженні гінеколог може запобігти можливим проблемам статевої системи жінки. А також запобігти захворюванням і зберегти здоров’я.

Будь-яка жінка, яка піклується про своє здоров’я, прагне потрапити на прийом до хорошого гінеколога. Тому що знає, що тільки досвідчений фахівець може поставити точний діагноз, виявити причини захворювання і призначити оптимальне лікування.

Гінеколог в Дніпрі – професійна допомога в медичному центрі А-МЕДИК

Погане самопочуття впливає на все, з чим жінка стикається, – робота, сім’я, впевненість в собі. Дуже важливо слухати і вміти розуміти свій організм, щоб точно знати, чи потребує він допомоги і як саме слід подбати про власне здоров’я. Нерідко самолікування призводить до небажаних наслідків, а сумніви тільки зміцнюють невпевненість в собі. Саме тому так необхідна своєчасна кваліфікована допомога.

Планове і профілактичне спостереження у гінеколога

У різні періоди життя жінки потрібен різний підхід до діагностики захворювань і контролю стану організму. Тому відвідування лікаря має бути періодичним. За стандартами ВООЗ та Міністерства охорони здоров’я України, кожна жінка незалежно від віку, повинна проходити профілактичний огляд у лікаря акушера-гінеколога 1 раз на рік. Це дозволить вчасно виявити можливі порушення в жіночій статевій системі.

Не варто забувати, що є захворювання, які відразу нічим себе не видають і виявити їх можна тільки при відвідуванні лікаря. Тому так важливо для жінки звертатися до фахівця не тільки при появі якихось проблем, а й відвідувати диспансерний прийом гінеколога в Дніпріне рідше одного разу на рік.

На прийомі доктор обов’язково розпитає про все, що турбує, збере медичну історію, проведе огляд на кріслі, візьме мазки для мікроскопічного аналізу. Для отримання більш повної картини проведе УЗ-дослідження або кольпоскопію. Після збору всієї необхідної інформації гінеколог запропонує кращу схему лікування.

Підготовка до вагітності

Якщо Ви хочете, щоб Ваша вагітність розвивалася і протікала нормально, а дитина народилася здоровою і доношеною, то дуже важливо прийти на прийом на ранніх етапах пла_нування вагітності. У цьому випадку Ви отримаєте грамотні рекомендації по зачаття дитини від досвідчених лікарів гінекологів. А також, вам при необхідності, проведуть комплексне обстеження для виявлення гінекологічних патологій. Якщо потрібно, то призначать ефективне лікування.

Ведення вагітності

Вагітність – це період, що вимагає від майбутньої мами особливої ​​відповідальності. У більшості випадків вагітність, що нормально протікає, не потребує активного втручання лікарів. Але здоров’я, а іноді і життя дитини залежать від того, наскільки мама дбає про себе. А в деяких випадках і від того, чи вчасно вона проходить діагностичні процедури, чи слідує приписам лікарів.

Зі свого боку, лікарі встановлюють певний порядок спостереження вагітних. Також визначають перелік необхідних досліджень, розробляють рекомендації. Передбачається, що жінка, яка виношує дитину обов’язково повинна проходити лікарські огляди, здавати аналізи, робити УЗД. В цьому випадку знижуються ризики розвитку патологічних процесів, а шанси благополучних пологів значно зростають. Весь цей комплекс медичних послуг і називається веденням вагітності.

Велике значення має, який лікар вас веде. Від професіоналізму лікаря, його знань і досвіду, вашої довіри до нього багато залежить, особливо в разі виникнення будь-яких труднощів і непередбачених ситуацій.

Прийом ведуть лікарі гінекологи вищої категорії, з досвідом роботи більше 30 років – Троценко Раїса Василівна і Лантух Максим Михайлович.

Ми цінуємо вашу довіру до нас, працюємо в комфортній, доброзичливій атмосфері.
Головне для нас – це якість обстежень, допомога людині.
5/5 - (1 vote)