Хірург в Дніпрі – медичного центру А-МЕДИК вирішує різні проблеми пацієнтів амбулаторно, тобто для проходження діагностики та лікування вам не доведеться лягати в стаціонар або лікарню. Знання анатомії, великий досвід роботи та висока кваліфікація дозволяє оперативно і точно визначати патологію і призначати лікування.

Якщо ви звернетеся до хірурга в медичний центр А-МЕДИК, то отримаєте своєчасну і компетентну допомогу:

– консультативні прийоми загального хірурга; онколога – мамолога.

– амбулаторні хірургічні маніпуляції та операції:

  • лікування врослого нігтя,
  • видалення доброякісних утворень м’яких тканин,
  • перев’язки і т.д.

Прийом хірурга

Перш за все, досвідчений хірург, який веде прийом – Добра Павло Павлович, під час консультації з’ясує скарги, їх тривалість, збирє анамнез, проведе візуальний огляд і пальпацію.

А також, при необхідності призначить додаткові обстеження (УЗД, рентгенографія, КТ, МРТ) та аналізи. В результаті складе схему лікування і дає рекомендації. Адже не у всіх випадках необхідна операція, багато порушень можна усунути за допомогою медикаментозного лікування і симптоматичної терапії.

Вибирайте зручний час і приходьте на обстеження. Записатися на прийом можна через форму записи на сайті. Також в розділі Ціни вказана вартість прийому хірурга, а також вартість інших послуг клініки.

Якщо ви не знаєте, як записатися на прийом до лікаря хірурга в Дніпрі через інтернет, то ви можете зателефонувати за телефонами, і наші співробітники проконсультують вас по всіх виниклих питань.

Ми цінуємо вашу довіру до нас, працюємо в комфортній, доброзичливій атмосфері.
Головне для нас – це якість обстежень, допомога людині.
5/5 - (1 vote)