На жаль, хвороби серцево-судинної системи – лідер серед причин смертності населення в Україні, а також інших країнах.

Кардіолог в Дніпрі – це лікар, до компетенції якого входять діагностика, лікування та профілактика захворювань серця і судин, а також реабілітація пацієнтів. Помилково вважати, що візити до кардіолога важливі для літніх людей. Зараз все більше молодих і зовні здорових людей мають серцево-судинні захворювання.

Кардіолог в Дніпрі – професійна допомога в медичному центрі А-МЕДИК

Якщо вам потрібні послуги кардіолога в Дніпрі, звертайтеся до медичного центру А-МЕДИК. У нас ви можете пройти діагностику стану серцево-судинної системи і отримати якісну кардіологічну допомогу.

Прийом кардіолога

Консультація лікаря починається зі збору анамнезу та аналізу скарг, загального огляду. Також доктор прослуховує і простукує серце і великі судини, вимірює артеріальний тиск. При необхідності кардіолог може призначити лабораторні дослідження, ЕКГ. Для виявлення прихованих порушень призначається УЗД серця, а також добове моніторування ЕКГ по Холтеру.

УЗД серця і судин з доплером, дозволяє лікареві оцінити стан міокарда, стінок судин і роботу клапанів серця, почути звук, який вони видають під час руху крові.

Всі необхідні аналізи, обстеження чи консультації суміжних фахівців можна пройти у нас в центрі, що істотно заощадить Ваш час.

Прийом веде Фролікова Вікторія Миколаївна, лікар вищої категорії, досвід роботи більше 15 років.

Вибирайте зручний час і приходьте на обстеження. Записатися на прийом можна через форму записи на сайті. Також в розділі послуги вказана ціна прийому кардіолога в Дніпрі, а також вартість інших послуг клініки.

Якщо ви не знаєте, як записатися на прийом до лікаря кардіолога через інтернет, то ви можете зателефонувати, і наші співробітники проконсультують вас з усіх питань.

Ми цінуємо вашу довіру до нас, працюємо в комфортній, доброзичливій атмосфері.
Головне для нас – це якість обстежень, допомога людині.
5/5 - (1 vote)