Косметологія в Дніпрі сьогодні – це комплекс ефективних методів і засобів, їх результат можна помітити вже після перших процедур. Завдяки косметологічному фізіотерапевтичному впливу Ваша шкіра стає не тільки красивою, але і здоровою.

Медичний центр А-МЕДИК в Дніпрі пропонує широкий комплекс послуг по догляду за шкірою і тілом.

Знайти косметолога в Дніпрі нескладно, однак важливо, щоб косметологічні послуги надавалися людиною з медичною освітою. Це дозволить мінімізувати ризики ускладнень. Хороший косметолог – це не тільки фахівець, який допоможе Вам дійсно домогтися змін на краще, але і гарантія Вашого здоров’я.

Лікар-косметолог медцентру А-МЕДИК Алла Рогожа це сертифікований фахівець, що володіє широкими знаннями в області дерматології. І ще важливо, що вона має великий досвід допомоги пацієнтам у вирішенні різних естетичних проблем.

У своїй роботі лікар-косметолог Алла Рогожа використовує найсучасніші препарати, що дозволяє домагатися ефективних результатів. А також вона постійно підвищує кваліфікацію на різних міжнародних і українських семінарах і конгресах.

Уже після кількох сеансів процедур краси, Ви відчуєте прилив сил і енергії. А головне, зміни у вашому зовнішньому вигляді будуть настільки помітні, що Ви удостоїтеся захоплених поглядів друзів і знайомих.

Постійно в наявності косметика по догляду за шкірою DERMA SIRIES, ERICSON LABORATOIRE, ANNA LOGOR, Skeyndor, Natinuel

Вибирайте зручний час і приходьте за красою. Записатися на прийом до косметолога в Дніпрі можна через форму записи на сайті. Також в розділі Ціни вказана вартість прийому косметолога, а також вартість інших послуг клініки.

Якщо ви не знаєте, як записатися на прийом до косметолога через інтернет, то ви можете зателефонувати, і наші співробітники проконсультують вас по всіх виниклих питань.

Ми цінуємо вашу довіру до нас, працюємо в комфортній, доброзичливій атмосфері.
Головне для нас – це якість обстежень, допомога людині.

 

5/5 - (1 vote)