Діагностує та лікує ураження нервової системи у дітей. Патології центральної і периферичної нервової системи характеризуються важким перебігом і виникають ще в період внутрішньоутробного розвитку і новонародженості. Якщо вчасно не почати грамотне лікування, ураження нервової системи стає більш глибоким.

Невролог супроводжує дитину в процесі її дорослішання. В період росту дитячий організм переживає безперервну перебудову нервової системи. Щоб уникнути виникнення або розвитку патологій, необхідно проходити регулярні профілактичні огляди у досвідченого дитячого невролога.

Дитячий невролог у Дніпрі – професійна допомога у медичному центрі А-МЕДИК

Під час первинної консультації лікар вислухає матусю, задасть питання про перебіг вагітності, особливості пологів, про розвиток малюка, проведе огляд голови дитини, стан і розміри джерельця. Також дитячий невролог приділить особливу увагу симетричності обличчя, розміру і руху зіниць та очних яблук малюка, щоб виключити розвиток косоокості.

При наступних візитах доктор перевірить розвиток рефлексів малюка, тонус м’язів, рухливість суглобів, навички, які присутні у дитини, зокрема навик спілкування.

Медичний центр А-МЕДИК турбується про Ваше здоров`я і здоров`я Ваших малюків.

Коли необхідна консультація дитячого невролога в медичному центрі А-МЕДИК?

  • на першому році життя невропатолог оглядає малюка кожні три місяці (1,3,6,9,12 місяці) для виключення або виявлення патологій нервової системи;
  • при оформленні в дитячий садок
  • якщо малюк не відвідує дошкільний заклад, то профогляд раз на рік
  • при оформленні в школу (для визначення форми навчання і ступеня навантаження)

За необхідності пацієнтів з неврологічними захворюваннями додатково консультують фахівці: педіатр, гастроентеролог, кардіоревматолог, хірург.

А ще психолог – він допоможе дитині с тривожністю, з кризою підліткового віку. Також допоможе визначитися, чи готова дитина психологічно до школи, з адаптацією першачків.

Обирайте зручний час і приходьте на обстеження. Записатися на прийом можна за телефоном або через форму запису.
Ми цінуємо вашу довіру до нас, працюємо в комфортній, доброзичливій атмосфері.
Головне для нас – це якість обстежень, лікування, допомога людині.

 

5/5 - (1 vote)