Орани зору розвиваються в дитинстві дуже швидко, втім як і всі інші. Стрімкий розвиток може викликати відхилення або патології, які дуже важливо вчасно виявити.

Дитячий окуліст – лікар, що займається діагностикою та лікуванням захворювань або травм очей, корекцією зору і профілактикою його порушень у дітей.

Планове і профілактичне спостереження у офтальмолога дитячого

Вперше дитина і офтальмолог зустрічаються ще в пологовому будинку. Або батькам потрібно самим показати протягом місяця дитину лікарю, якщо цього не відбулося. Особливо це необхідно недоношеним дітям.

Далі консультації дитячого офтальмолога знадобляться в півроку і в рік. У цей період дуже важливо пройти обстеження, так як у дитини активно розвиваються очі, встановлюється рефракція – можуть бути виявлені аномалії (короткозорість, далекозорість, астигматизм).

Потім обов’язково прийти до дитячого окуліста у трирічному віці. У дитини починає формуватися бінокулярний зір (здатність бачити обома очима одночасно чітко) і може розвинутись косоокість. Якщо виявити це на ранньому етапі, своєчасно призначене адекватне лікування буде профілактикою розвитку косоокості у дитини.

Далі огляд у офтальмолога необхідно проводити раз на рік. А особливо у віці з 7 до 14 років. У цей час розвивається короткозорість через навантаження на очі, пов’язаної з навчанням в школі, іграми в гаджетах, роботою на комп’ютері. Хороший дитячий офтальмолог складе план терапевтичних заходів і допоможе знизити темпи погіршення зору або зовсім його зупинити.

Дитячий окуліст в Дніпрі – професійна допомога в медичному центрі А-МЕДИК

Є симптоми, який повинні насторожити батьків, при яких потрібно звернутися до дитячого окуліста:

  • Ви думаєте, що дитина погано бачить або він сам говорить про це (може близько підносити до очей і розглядати невеликі предмети, часто жмуритися)
  • сльозяться очі
  • різний діаметр зіниць
  • зуд і печіння в очах, склери очей червоні
  • дитина скаржиться, що у нього двоїться в очах
  • підвищена чутливість ока до світла
  • травма ока або в око потрапило чужорідне тіло (терміново)
  • в перший рік навчання у школі

Прийом офтальмолога дитячого

На первинному прийомі лікар збирає анамнез, опитує дитину або батьків. Проводить комплексне обстеження – перевірить наявність вроджених дефектів і патологій органів зору, визначить гостроту зору, огляд в щілинній лампі, огляд очного дна за допомогою офтальмоскопа. Далі, в залежності від скарг проводиться візуальна і інструментальна діагностика.

Також на прийомі дитячий окуліст може:

  • Видалити чужорідне тіло з ока

Після отримання результатів досліджень складе схему лікування і дає рекомендації, відповість на всі ваші запитання.

Прийом веде Моргун Олег Станіславович, лікар вищої категорії, досвід роботи більше 20 років.

Вибирайте зручний час і приходьте на обстеження. Записатися на прийом можна через форму записи на сайті. Також в розділі послуги вказана ціна прийому офтальмолога, а також вартість інших послуг клініки.

Якщо ви не знаєте, як записатися на прийом до лікаря офтальмолога через інтернет, то ви можете зателефонувати, і наші співробітники проконсультують вас по всіх питаннях, що виникли.

Ми цінуємо вашу довіру до нас, працюємо в комфортній, доброзичливій атмосфері.
Головне для нас – це якість обстежень, допомога людині.