Розділ медицини, присвячений вивченню захворювань вуха, горла і носа, а також їх профілактиці та лікуванню. Захворювання вуха, горла і носа є одними з найпоширеніших у світі. Вони можуть виникати у людей будь-якого віку.

Медичний центр А-МЕДИК турбується про Ваше здоров`я і здоров`я Ваших малюків.

Отоларинголог дитячий

це лікар, який займається лікуванням, профілактикою і діагностуванням хвороб органів носоглотки у дітей, починаючи з грудного віку. Адже захворювання дихальної системи є найбільш поширеними в дитячому віці. Наприклад, якщо захворіла дитина-немовля, то страждає від високої температури, відмовляється від годування грудьми, стає млявим. У дошкільному та шкільному віці ризик виникнення інфекцій лор-органів зростає. Це відбуваеється тому, що дитина часто відвідує нові колективи.

Усі ЛОР в Дніпрі – захворювання об’єднані в єдину групу. Вухо, горло і пазухи носа працюють як єдиний фізіологічний механізм, наприклад:

  • захворювання горла можуть призводити до хвороб носа і придаткових пазух і навпаки
  • інфекційні та запальні захворювання вуха можуть “спуститися вниз” і привести до хвороби горла
  • аденоїди дуже часто стають причиною тонзиліту (ангіни), отиту та інших ЛОР – захворювання вуха.

Нажаль, не завжди приділяється належна увага лікуванню цих захворювань. Батьки, буває, звертаються до отоларинголога дитячого, коли захворювання перейшло в хронічну стадію, та вже вимагає хірургічного лікування або призвело до ускладнень.

Дитячий отоларинголог у Дніпрі – професійна допомога у медичному центрі А-МЕДИК

Прийом веде Хамоніна Лілія Леонідівна, лікар першої категорії, досвід роботи більше 15 років.

Також з маленькими пацієнтами в медичному центрі працює педіатр, дитячі лікарі – гастроентеролог, кардіоревматолог, невролог, хірург.

А ще психолог – він допоможе дитині с тривожністю, з кризою підліткового віку. Також допоможе визначитися, чи готова дитина психологічно до школи, з адаптацією першачків.

Надійні результати це важлива складова правильного діагнозу.
Обирайте зручний час і приходьте на обстеження. Записатися на прийом можна за телефоном або через форму запису.
Ми цінуємо вашу довіру до нас, працюємо в комфортній, доброзичливій атмосфері.
Головне для нас – це якість обстежень, допомога людині.