Потребуєте термінової допомоги та хочете потрапити на прийом до висококваліфікованого ЛОР-спеціаліста? Звертайтеся в наш центр, де вашу проблему успішно вирішить хороший ЛОР-лікар.

Отоларингологія в Дніпрі – розділ медицини, присвячений вивченню захворювань вуха, горла і носа, а також методів їх профілактики та лікування. Захворювання вуха, горла і носа є одними з найпоширеніших у світі, і можуть виникати у людей будь-якого віку.

Все ЛОР – захворювання об’єднані в єдину групу тому, що вухо, горло і пазухи носа працюють як єдиний фізіологічний механізм. ЛОР – захворювання горла можуть призводити до хвороб носа і придаткових пазух і навпаки. Наприклад, інфекційні та запальні захворювання вуха можуть «спуститися вниз» і привести до хвороби горла. Аденоїди дуже часто стають причиною тонзиліту (ангіни), отиту та інших ЛОР -захворювання вуха.

На жаль, більшість хворих не приділяють належної уваги лікуванню цих захворювань. І, наприклад, звертаються до отоларинголога, коли захворювання:

 • перейшло в хронічну стадію,
 • вимагає хірургічного лікування
 • або призвело до ускладнень, в тому числі на серці.

Під час прийому ЛОР-лікар:

 • збирає анамнез – запитує про перенесені і хронічні захворювання, загальний стан, скарги;
 • оглядає ЛОР-органи за допомогою оптичних інструментів;
 • призначає додаткові діагностичні дослідження, а також консультації вузькопрофільного лікаря (при необхідності);
 • розробляє індивідуальну схему лікування і дає рекомендації
 • а також, за необхідності, проводить медичні маніпуляції.

Лікування хронічного тонзиліту

А-МЕДИК пропонує швидкий та ефективний спосіб лікування хронічного тонзиліту – промивання мигдалин лікарськими засобами на апараті «Тонзиллор». Апарат за допомогою ультразвукових хвиль впливає на уражені ділянки мигдаликів та усуває осередки інфекційних запалень. Цей метод дозволяє повністю позбутися гнійних пробок у гландах та неприємного запаху з рота, а також уникнути операції з видалення піднебінних мигдаликів.

Деякі переваги лікування:

 • лікарські препарати проникають глибоко у тканину мигдалика;
 • зняття набряклості тканин;
 • бактерицидна дія ультразвуку знімає запалення;
 • зміцнення місцевого імунітету;
 • процедура промивання безболісна і добре переноситься пацієнтами.

Глибоке очищення лакун мигдаликів дозволяє зменшити частоту рецидивів тонзилітів та фарингітів. Пацієнти відзначають покращення самопочуття вже після першої процедури. Для повного одужання лікарі рекомендують пройти 7-10 промивань, між якими робиться перерва приблизно 6 місяців.

 

Прийом ведуть лікарі – Хамоніна Лілія Леонидівна та Мещанінова Світлана Володимирівна, досвідчені та кваліфіковані.

З маленькими пацієнтами в медичному центрі працює дитячий отоларинголог.

Вибирайте зручний час і приходьте на обстеження. Записатися на прийом можна через форму запису на сайті. Також в розділі Ціни вказана вартість прийому отоларинголога, а також вартість інших послуг клініки.

Якщо ви не знаєте, як записатися на прийом до ЛОРа в Дніпрі через інтернет, то ви можете зателефонувати за телефонами, і наші співробітники проконсультують вас.

Ми цінуємо вашу довіру до нас, працюємо в комфортній, доброзичливій атмосфері.
Головне для нас – це якість обстежень, допомога людині.
5/5 - (1 vote)