Терапія – одна з найстаріших медичних спеціальностей, яка вивчає причини і механізми виникнення захворювань внутрішніх органів, а також займається їх діагностикою, нехірургічним лікуванням і реабілітацією. Раніше існувала тільки загальна терапія, зараз вона розділена на вузькі спеціалізації кардіологія, гастроентерологія, пульмонологія, нефрологія та інші). Лікар терапевт лікує практично всі патології, при яких не потрібна хірургічна допомога.

Терапевт це багатопрофільний універсальний фахівець. Саме до нього звертаються в першу чергу при захворюваннях. Як правило, це найбільш поширені захворювання (зокрема, вірусні інфекції). Якщо симптоми такі, що ви не можете сказати, проблемами яких органів вони викликані, то слід звернутися саме до терапевта.

Він зробить первинний огляд, визначить причини симптомів, що вас турбують, призначить необхідні діагностичні процедури (УЗД, аналізи) і, якщо це потрібно, направить до вузьких спеціалістів. Консультація досвідченого лікаря не дасть упустити небезпечне захворювання, не допустить розвитку ускладнень.

Терапевт в Дніпрі безкоштовно

Медичний центр А-МЕДИК співпрацює з НСЗУ з 2019 року, тому підписав декларацію, ви зможете отримувати медичні послуги безкоштовно

Коли потрібна консультація терапевта

Рекомендуємо записатися до терапевта, якщо ви відчули, що захворієте, або якщо стан вашого здоров’я вселяє вам занепокоєння. Також до терапевта звертаються з приводу оформлення медичних документів, наприклад:

  • довідки в басейн
  • довідки для отримання путівки в санаторій
  • санаторно-курортної карти
  • довідки для вступників до ВНЗ

Якщо ви збираєтеся робити щеплення, вам потрібно буде пройти предвакцінальний огляд. Доктор оцінить стан вашого здоров’я і визначить, чи немає протипоказань для вакцинації. Лікар також здійснює поствакцинальне спостереження.

До лікаря терапевта найчастіше звертаються з простудними захворюваннями, але насправді – терапевт – це доктор до якого можна звернутися з будь-скаргою на здоров’я і з будь-яким захворюванням. Для здорової людини – періодичність відвідувань лікаря-терапевта повинна бути не рідше 1 разу на рік.

Прийом терапевта

включає, крім бесіди, в ході якої розпитає про скарги, симптоми, їх тривалості, спадкові хвороби:

  • вимірювання температури тіла;
  • вимірювання артеріального тиску;
  • аскультации легенів і серця (вислуховування дихальних і серцевих шумів);
  • огляд по органам і системам: шкіра, підшкірно-жировий шар, лімфовузли, видимі слизові, кістково-м’язова система, органи дихання, органи травлення

Після огляду на підставі наявних скарг пацієнта лікар-терапевт визначає подальший план обстеження, тактику лікування. При необхідності виписує лікарняний лист.

Лікар терапевт може призначити додаткові лабораторні та інструментальні обстеження. Для діагностики загального стану здоров’я зазвичай призначаються загальний аналіз крові, біохімічний аналіз крові, загальний аналіз сечі, УЗД органів черевної порожнини, УЗД органів малого таза – для жінок, ТРУЗІ простати – для чоловіків.

Якщо захворювання проходить в гострій фазі, то лікар терапевт виписує лікарняний лист.

Прийом веде кваліфікований спеціаліст, лікар вищої категорії – Абрамович Богдан Васильович

З маленькими пацієнтами в медичному центрі працює педіатр.

Вибирайте зручний час і приходьте на обстеження. Записатися на прийом можна через форму записи на сайті. Також в розділі Ціни вказана вартість прийому терапевта, а також вартість інших послуг клініки.

Якщо ви не знаєте, як записатися на прийом до лікаря терапевта в Дніпрі через інтернет, то ви можете зателефонувати, і наші співробітники проконсультують вас.

Ми цінуємо вашу довіру до нас, працюємо в комфортній, доброзичливій атмосфері.
Головне для нас – це якість обстежень, допомога людині.
5/5 - (1 vote)