Урологія в Дніпрі – це галузь медицини, яка займається діагностикою, лікуванням, профілактикою захворювань сечостатевої системи.

Серед типових захворювань, якими займається уролог, багато назв, знайомих більше чоловікам, хоча є і чисто жіночі хвороби. Наприклад:

  • аденома простати,
  • цистит,
  • уретрит,
  • простатит,
  • різні запалення і інфекційні захворювання.

Подібні захворювання мають цілком характерні симптоми, завдяки яким ясно, до якого лікаря слід звернутися. Проте, проблеми урології це досить делікатна область – далеко не всякий навіть частий відвідувач лікарень готовий вчасно відвідати лікаря з подібними проблемами. Саме з цієї причини в цій галузі медицини стільки запущених випадків.

Основна порада хорошого уролога: не забувати про профілактику і раз на рік проходити урологічне обстеження. Дуже важливо стежити за сечостатевою системою у віці 30-40 років, так як саме в цей час розвиваються основні захворювання.

Уролог в Дніпрі – професійна допомога в медичному центрі А-МЕДИК

До речі, уролог в Дніпрі – лікар, який лікує не тільки чоловіків. Наприклад, циститом, в основному, хворіють жінки (це обумовлено будовою їх сечостатевої системи), це захворювання сечового міхура і сечовивідних шляхів. А нирки, сечовий міхур, що зв’язують їх сечоводи є і у чоловіків, і у жінок. І захворюваннями цих органів займається лікар-уролог.

Прийом уролога

Доктор обов’язково поцікавиться симптомами, які вас турбують, дізнається вашу медичну історію і проведе обстеження, що включає в себе:

Після отримання результатів досліджень складе схему лікування і дає рекомендації.

Прийом ведуть Храмов Костянтин Анатолійович, Писаревський Олександр Іванович – лікарі вищої категорії, досвід роботи більше 20 років. А також Храмов Костянтин проводить ультразвукові дослідження сечовидільної системи, простати, що збільшує точність постановки діагнозу і скорочує час діагностики.

Вибирайте зручний час і приходьте на обстеження. Записатися на прийом можна через форму записи на сайті. Також в розділі послуги вказана ціна прийому уролога, а також вартість інших послуг клініки.

Якщо ви не знаєте, як записатися на прийом до лікаря уролога через інтернет, то ви можете зателефонувати за телефонами, і наші співробітники проконсультують вас по всіх виниклих питань.

Ми цінуємо вашу довіру до нас, працюємо в комфортній, доброзичливій атмосфері.
Головне для нас – це якість обстежень, допомога людині.
5/5 - (1 vote)