Дієтологія в Дніпрі – розділ медицини, який вивчає принципи раціонального, правильного і безпечного харчування. Дана область знання спрямована не тільки на вирішення проблем зі здоров’ям і лікування, але і на запобігання будь-яких захворювань викликаних неправильним харчуванням. З огляду на сьогоднішні екологічні фактори, скорочення в раціоні натуральних продуктів і сидячий спосіб життя, кожній людині, яка бажає бути здоровою і добре себе почувати, необхідні послуги дієтолога.

Існує думка, що до дієтолога звертаються, тільки в разі потреби коригування ваги. Але таке судження невірно. Так,  накопичення зайвих кілограмів, прямо пов’язане з неправильним харчуванням.  Тобто ожиріння – це лише наслідок недбалого ставлення до свого організму. Споживання в їжу великої кількості жирного, мучного, солодкого здатне викликати різні захворювання, в тому числі і порушення обміну речовин. Це саме і є  основною причиною надмірної ваги.

Дієтолог в Дніпрі – професійна допомога в медичному центрі А-МЕДИК

У боротьбі із зайвими кілограмами недостатньо посидіти на першому ліпшій дієті, знайденої в інтернеті або модному журналі. Такі дії не призведуть ні до чого, крім виснаження організму, поганого настрою через постійне недоїдання, занепаду сил і проблем зі шкірою і волоссям. До того ж результат дієт, як правило, тимчасовий і вже через кілька місяців, скинуті з таким зусиллям кілограми, можуть повернутися.

Про питання правильного харчування так само не варто забувати людям, які займаються спортом.  А також всім, хто бажає мати гарне підтягнуте тіло. Ідеальне тіло – не тільки гарна спадковість або подарунок природи, а й щоденна турбота про свій організм. Без правильного і раціонального харчування ніякі тренування не зможуть допомогти досягти бажаних результатів.

В наш час життя пропонує безліч варіантів для розвитку людини. Найцікавіша, високооплачувана робота по серцю кожного, розважальні центри для відпочинку, доступні будь-якому гаманцю подорожі! Що ще потрібно для повноцінного життя? Найважливіше – це здоров’я! На жаль, його неможливо досягти, якщо не харчуватися раціонально і не отримувати адекватну фізичну активність. Раціональним харчуванням є таке, яке забезпечує можливість високого рівня роботи внутрішніх органів людського організму і всіх його систем, в найрізноманітніших зовнішніх умовах.

Дієтологія в Дніпрі

Сьогодні дієтологія обов’язково входить в програму лікування різних хвороб травної системи, адже неправильний раціон харчування – це шлях до виникнення різних розладів і захворювань і загострення вже наявних патологій.

Прийом дієтолога

Дієтолог поспілкується з вами з питань спадковості, способу життя, хронічних захворювання і переваг в їжі.  Після чого, враховуючи аналізи, розробить і складе індивідуальний план харчування. Прислухаючись до порад лікаря, можна позбутися багатьох хвороб, забути про проблеми зі шкірою і надлишкову вагу. Наступні консультації  – для коригування плану харчування, контролю, підтримки. До речі, в медичному центрі працює психолог, який допоможе подолати харчову залежність. А також підтримає ваші наміри.

Прийом веде Кияшко Ксенія Вадимівна – лікар-фахівець, спеціалізація – терапевт, дієтолог; член асоціації превентивної та антиейджинг медицини України.

Послуги дієтолога стануть у пригоді тим, у кого існують такі проблеми:

  1. Ожиріння різного ступеня або недостатня маса тіла;
  2. Захворювання травної системи;
  3. Хронічна втома;
  4. Захворювання опорно-рухового апарату;
  5. Сердцево-судинні захворювання;
  6. Обмінні порушення;
  7. Випадання, ламкість волосся;
  8. Часті простудні захворювання.

Також правильне харчування для вагітних і годуючих мам і всіх, хто хоче змінити своє життя.

Медичний центр «А-МЕДИК» Дніпро лівий берег в комфортній доброзичливій атмосфері допоможе не тільки розробити дієту, яка допоможе скинути зайву вагу, посприяти створенню красивого тіла або відновити організм після затяжної хвороби, але і допомогти згодом закріпити досягнутий результат.

Надійні результати це  важлива складова правильного діагнозу.
Обирайте зручний час і приходьте на обстеження.
Записатися  на прийом можна за телефоном  або через форму запису.
Ми цінуємо вашу довіру до нас, працюємо в комфортній, доброзичливій атмосфері. Головне для нас – це  якість обстежень, допомога людині.
5/5 - (1 vote)