Дитячий стоматолог у Дніпрі у медичному центрі А-МЕДИК не приймає

 

Стоматологія – це діагностика і лікування захворювань ротової порожнини у пацієнтів з дитячого віку до 18 років.

Медичний центр А-МЕДИК турбується про Ваше здоров`я і здоров`я Ваших малюків.

Відвідування зубного лікаря викликає страх у багатьох дітей. Але цього можна уникнути, якщо найперший візит до фахівця залишить у малюка тільки приємні спогади. В медичному центрі А-МЕДИК, що знаходиться не левому березі м. Дніпро завдяки використанню сучасних методів анестезії та добрих лікарів, лікувальні процедури не викликають больових відчуттів.

Професійні стоматологи проводять лікування не тільки швидко, але і якісно і безболісно.  Адже від того, наскільки професійно і доброзичливо підходить дитячий зубний лікар до лікування маленьких пацієнтів, залежить здоров’я і краса їх посмішки в майбутньому.

Якщо у дитини сформується страх перед зубним лікарем, це може доставити йому безліч проблем. Також це може негативно позначитися не тільки на стані зубів і порожнини рота, але і на стані організму в цілому вже в дорослому віці.

Крім лікування, в медичному центрі А-МЕДИК, дитину в ігровій формі навчать, як правильно чистити зубки. А ще пояснять, чому це так важливо.

Також з маленькими пацієнтами в медичному центрі працює педіатр, дитячі лікарі – гастроентеролог, кардіоревматолог, невролог, хірург, дитячий отоларинголог.

А ще психолог – він допоможе дитині с тривожністю, з кризою підліткового віку. Також допоможе визначитися, чи готова дитина психологічно до школи, з адаптацією першачків.

Обирайте зручний час і приходьте на лікування. Записатися на прийом можна за телефоном або через форму запису. 
Ми цінуємо вашу довіру до нас, працюємо в комфортній, доброзичливій атмосфері.
Головне для нас – це якість лікування, допомога людині.