Велика частина жителів мегаполісів регулярно споживають алкоголь, жирну і важку їжу з великою кількістю емульгаторів, інші шкідливі продукти харчування. Також згубно позначаються на працездатності системи травлення стреси, неврози і безладний прийом медикаментів. Шлунково-кишковий тракт працює на знос і часто дає про себе знати нездужанням.

Гастроентерологічні захворювання впливають також і на стан інших органів і систем. Ми можемо помітити ці прояви у вигляді:

  • нездорової шкіри,
  • ламких нігтів,
  • тьмяних волосся,
  • поганого настрою.

Головне – вчасно звернути увагу на ці симптоми, звернутися до лікаря і виявити причину нездужання. Не чекайте, поки хвороба перейде в хронічну форму.

Гастроентеролог – професійна допомога в медичному центрі А-МЕДИК

Гастроентеролог в Дніпрі- лікар, який діагностує і лікує захворювання шлунково-кишкового тракту (стравоходу, шлунка, печінки, жовчного міхура, підшлункової залози і кишечника).

По-перше, на первинному прийомі, лікар-гастроентеролог, розпитає вас про те, що турбує, оцінить характер скарг і їх локалізацію. У більшості випадків скарги пацієнтів пов’язані з наявністю больових відчуттів, тому правильне опис больового синдрому дозволяє досить точно поставити попередній діагноз. По-друге, лікар з’ясує локалізацію болю, тривалість, інтенсивність і причини її появи. Потім, проведе загальний огляд пацієнта, збере анамнез життя і хвороби. Після цього, при необхідності – призначить додаткові методи обстеження: УЗД, Еластографія, лабораторні аналізи.

Якщо діагностика покаже наявність захворювання, то лікар-гастроентеролог в Дніпрі підбере індивідуальну схему лікування. Також дасть рекомендації по правильному харчуванню, а може призначить дієту.

Прийом ведуть:

З маленькими пацієнтами в медичному центрі працює дитячий гастроентеролог.

Вибирайте зручний час і приходьте на обстеження. Записатися на прийом можна за телефоном або через форму записи. Ми цінуємо вашу довіру до нас, працюємо в комфортній, доброзичливій атмосфері. Головне для нас – це якість обстежень, допомога людині.
5/5 - (1 vote)