Неврологія в Дніпрі – займається діагностикою та лікуванням проблем нервової системи. Часто до невропатолога відправляють з підозрою на проблеми з суміжних галузей медицини. Це тому, що нервова система часто є причиною різних складних захворювань. Навіть існує стійкий вираз, який служить універсальною відповіддю на скарги про здоров’я: «це все від нервів».

Симптоматика захворювань нервової системи дуже складна. Але єдиний, практично безвідмовний при діагностиці симптом – головний біль, особливий тривалий і періодичний.

Симптоматика захворювань нервової системи дуже складна. Але єдиний, практично безвідмовний при діагностиці симптом – це головний біль, особливо тривалий і періодичний. Також з проблемами нервової системи може бути пов’язана біль в шиї.

Типовий симптом, при якому необхідна консультація невропатолога в Дніпрі – м’язова слабкість. А також необхідно звернутися до невролога при різких погіршення зору. Адже органи зору щільно пов’язані саме з периферійної нервової системою

Невролог в Дніпрі – професійна допомога в медичному центрі А-МЕДИК

Перш за все, досвідчений невролог, який веде прийом – Юркова Ольга Юріївна, під час консультації з’ясує скарги, їх тривалість, зберє анамнез. А також, при необхідності призначить додаткові обстеження та аналізи, огляд інших фахівців.

На підставі результатів досліджень складе схему лікування і дасть рекомендації. Але в більшості випадків лікування неврологічних порушень є довготривалим процесом. Часто ці захворювання є хронічними і вимагають не тільки лікування для зняття гострої фази, а й подальшого дотримання режиму і профілактичних заходів.

Лікування неврологічних захворювань в медичному центрі А-МЕДИК:

Ми здійснюємо комплексне лікування неврологічних захворювань:

 • По-перше – лікування загострень хвороби. Гострі форми більшості неврологічних захворювань сьогодні успішно лікуються в медичними препаратами, що поліпшують кровопостачання і обмін речовин в нервових тканинах.
 • По-друге, відновлення центральної і периферичної нервової системи. Застосовуються всі види масажу, рефлексотерапія.
 • А також, профілактика загострень. Наприклад, це рекомендації щодо ведення здорового способу життя з дозованим фізичним навантаженням. А також пацієнтам пропонуються профілактичні курси медикаментозного лікування, контроль і підтримання нормального рівня артеріального тиску, холестерину і цукру в крові.

Рефлексотерапія

Один з методів лікування, який до цих пір оточений численними міфами. Наприклад, люди не вірять, що таке лікування може принести хоч якусь користь. З іншого боку є думка, що за допомогою голок можна зцілити навіть невиліковні хвороби.

Але правда в тому, що на сьогоднішній день акупунктура – це визнаний метод терапії. Він має чітко обмежені показання і протипоказання.

ВООЗ з 1976 року офіційно рекомендувала голковколювання як ефективний метод лікування різних хвороб і синдромів. Ефективність акупунктури при 29 хворобах була повністю підтверджена клінічними дослідженнями відповідно до правил сучасної доказової медицини.

Отже, ми можемо вам допомогти при:
 • головних болях і мігрені
 • невралгії, невритах
 • зниженні зору, глаукомі;
 • порушенні травлення;
 • синдромі хронічної втоми;
 • ожирінні;
 • депресії,
 • порушення сну;
 • захворюваннях щитовидної залози;
 • цукровому діабеті, панкреатиті;
 • алергічних захворюваннях, бронхіальній астмі;
 • остеохондрозі хребта, міжхребцевих грижах;
 • артриті, артрозі суглобів;
 • порушенні кровообігу головного мозку та інших захворюваннях.

Але як і будь-яке лікування, голковколювання буде корисно, коли виконано фахівцем з урахуванням всіх правил і вимог. І в медичному центрі А-МЕДИК є такий фахівець – невролог в Дніпрі, лікар вищої категорії, рефлексотерапевт Юркова Ольга Юріївна.

Вибирайте зручний час і приходьте на обстеження. Записатися на прийом можна через форму записи на сайті. Також в розділі послуги вказана ціна прийому невролога, а також вартість інших послуг клініки.

При необхідності пацієнтів з неврологічними захворюваннями додатково консультують фахівці медичного центру: ендокринолог, кардіолог, хірург, гінеколог.

Якщо ви не знаєте, як записатися на прийом до лікаря невролога через інтернет, то ви можете зателефонувати, і наші співробітники проконсультують вас.

Ми цінуємо вашу довіру до нас, працюємо в комфортній, доброзичливій атмосфері.
Головне для нас – це якість обстежень, допомога людині.
5/5 - (1 vote)